KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515004
nr 1751 5004
Gino Mazzolani, Italiensk kustby. Signerad. Olja på duk, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:16:38
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)